Відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Арбузинського району обслуговує громадян, які мають часткове порушення рухової активності, частково не здатні до самообслуговування та не мають медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують соціально-побутової і психологічної адаптації.
Працівники відділення денного перебування дбають про виконання замовлень на соціально-побутові, інформаційні, юридичні та інші соціальні послуги. Вони необхідні, щоб підтримати людину в різних складних життєвих ситуаціях, усунути обмеження життєдіяльності, розширити культурні контакти громадян похилого віку та інвалідів, розвивати різнобічні інтереси, залучати до участі у художній самодіяльності, щоб сформувати позитивний світогляд та продовжувати активне довголіття.
Також відділення денного перебування із задоволенням приймає гостей. На цей раз школярі Арбузинської ЗОШ №2. Проведення професіографічних екскурсій для учнів – це унікальна можливість безпосередньо ознайомитися з різними професіями, отримати багато інформації з першоджерел, поспілкуватися з фахівцями.
Ірина Арбуз розповіла дітям про специфіку роботи територіального центру, відділення денного перебування, соціального працівника, спеціаліста з фізичної реабілітації, познайомила з їх професійними обов’язками. Олег Василенко (спеціаліст з фізичної реабілітації) познайомив учнів із роботою кабінету ЛФК, обладнанням. Школярі мали змогу потренуватись на обладнаннях та тренажерах.
Саме такі екскурсії формують у молоді позитивне ставлення до вибору професій, сприяють розширенню світогляду та допомагають обрати трудову стежину. А щоб успішно оволодіти спеціальністю «соціальна робота» треба бути бути милосердним, товариським, розумним, допитливим, постійно займатися самовдосконаленням і не боятися труднощів. Для того, щоб вирішувати долі інших людей, допомагати їм, необхідно добре володарювати над самим собою, мати грунтовні знання і бути хорошою людиною. Тому соціальна робота — не лише професія, це покликання.
Треба бути милосердним, товариським, розумним, допитливим, постійно займатися самовдосконаленням і не боятися труднощів. Для того, щоб вирішувати долі інших людей, допомагати їм, необхідно добре володарювати над самим собою, мати грунтовні знання і бути хорошою людиною. Тому соціальна робота — не лише професія, це покликання.
Соціальна робота невідривна від суспільства і спрямована на усі його проблемні прошарки. Тому необхідність у соціальній роботі існуватиме доки існує суспільство.
Комментариев нет:
Отправить комментарий